Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@mikadothemes.com wilmer2@mikadothemes.com
Image Alt
Firmamıza Ait Bilgiler

Hakkımızda

Hakkımızda ne varsa burada bulabilirsiniz, kupa yapı olarak sizlere en iyi hizmeti veriyoruz

Kupa Yapı
KUPA YAPI KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA

Kupa Yapı Pvc Alüminyum ve Kış Bahçesi Sistemleri yaklaşık 15 yıldır bu sektör içerisinde yer alan sayısız projelere imza atan bir firmadır. Kış bahçesi ve Kömmerling marka İthal Alman Pencere üretimi ve montajı yapan Kupa Yapı Sistemleri kendine özgü tasarımı ve sektördeki uzun yılların verdiği deneyim ile kendini her geçen gün yenilemeye devam etmiştir.

Pvc Kapı ve Pencere sektöründe Türkiye’nin başarısını en iyi şekilde gösteren Kupa Yapı Sistemleri uluslararası kalite standartlarındaki üretim teknikleri yapmaktadır.Kupa Yapı Bahcesi ,15 yıllık Pvc Kapı ve Pencere sektöründeki üretimini “Kişiye Özel Tasarım ve İşlevsellik” arasındaki mükemmel denge üzerine kurmuştur.

NELER YAPIYORUZ?

NELER YAPIYORUZ Yerli ve İthal Pvc pencere sitemleri Alman Kömmerling Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız sistem Alüminyum Sürme Pencere Kapı De monte ara bölme sistemleri Katlanır Cam&Balkon Camlama Sistemleri ,Pvc ve Alüminyum Motorlu Panjur sistemleri de geniş ürün yelpazesinde işler yapmaktadır.Kış Bahçesi sistemleri haricinde piyasaya yeni çıkan Giyotinli cam sistemleri de denilen motorlu hareketli küpeşte sistemleri de firmamız bünyesinde imalatına başladığımız uygulamalardandır.

Firmamız Kış bahçesi ve Pvc Pencere üretimi yapmaktadır.Özellikle Kış Bahçesi sistemlerinde sayısız projelere imza atmıştır.Çatı Camlı Sistem Kapalı Çatı-Polikarbonatlı çatı olmak üzere istediğiniz çatı sistemi üretimimizde mevcuttur.

Pvc Pencere Sistemlerinde İthal Pvc Pencere ile Grenn line (Kurşunsuz Profil)imalatı yapmaktayız.Bunların yanında Katlanır Cam,Panjur,Garaj Kapısı,Alüminyum kapı Pencere sistemlerinde firmamız tarafından imalatı ne montajı yapılmaktadır. Pencere Sistemlerinde Kurşunsuz pencere (grenline)Kömmerling marka ilede hem sağlığınızı hemde evinizi düşünüyoruz. Teknolojiyi ve estetiği sahip olduğu deneyimle birleştirip uluslararası kalite standartlarında müşteriye sunmak; Firmamızın, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” için vazgeçilmez bir koşuldur